Вітаємо призера всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!18 Березня 2013р.

14 березня 2013 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського в м.Донецьк відбувся фінал всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю світове господарство та міжнародні економічні відносини. КНЕУ на цьому заході, за результатами вузівського етапу конкурсу, представляв студент 4-го курсу Стахівський Роман з роботою на тему «Енергетичний компонент міжнародної економічної безпеки України».

За результатами  всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Роман гідно представив КНЕУ та посів друге місце!, що стало свідченням високих здобутків продемонстрованих у роботі й під час її презентації та захисту перед конкурсною комісією.

Щиро вітаємо Романа Стахівського  та бажаємо творчої наснаги і майбутніх здобутків!