29 вересня у Всесвітній день серця28 Вересня 2017р.

Шановні друзі! Інформуємо Вас про можливість долучитися до проведення просвітницько-діагностичних заходів у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана 29 вересня у Всесвітній день серця, що ініційований Світовою федерацією серця у 1999 року.

Девіз Всесвітнього дня серця у 2017 році – «Додай життю енергії». Особлива увага цього року приділяється популяризації теми «Здорове серце на робочих місцях». Платформа соціального партнерства Hearts.in.ua спільно з МОЗ України та соціально відповідальними партнерами, серед яких команда ЕНАКТУС КНЕУ та профком викладачів КНЕУ.

Цього року основна увага буде зосереджена на трьох компонентах: просвітницько-діагностичні заходи на робочих місцях, розвиток персоналізованих технологій для здоров’я серця та судин, розвиток вітчизняного підприємництва у сфері здоров’я та довголіття. Надалі відпрацьовані моделі заходів будуть пропонуватися для поширення в інших вищих навчальних закладах та підприємствах по всій Україні.

Програма Всесвітнього дня серця для студентів та викладачів КНЕУ передбачатиме скринінг (ЕКГ, артеріальний тиск, перевірка судин та гемоглобіну), тренінг з BLS (basic life support), міні-лекції з циклу "Невідкладна допомога": інсульт; епілептичний напад; інфаркт міокарда. Міжнародна фармацевтична корпорація, лідер інфузійної терапії – ООО “Юрія-Фарм”, поділиться досвідом рятування життя  і розповість як ефективно профілактувати інфаркти та інсульти. Також “Юрія – Фарм” буде проводити розіграш Небулайзера, серед перших 50 зареєстрованих на обстеження о 13.00.

Детальна інформація про участь в заходах у Всесвітній день серця в КНЕУ:

1.    Вимірювання артеріального тиску. Локація: корпус № 1 КНЕУ Торговий дім Вега Україна    Час: 09.00-13.00;

2.    Скринінг: зняття ЕКГ, перевірка судин та гемоглобіну. Локація: корпус №1, ауд. 301 Час: 09.00-15.00

3.    Тренінг з BLS (basic life support)

міні-лекції з циклу "Невідкладна допомога"

-інсульт

-епілептичний напад

-інфаркт міокарда. Локація: хол 3-го поверху 1 корпусу. Час: 15:00-17:00.

4. Тренінг “Визначення заленості від тютюну”. Отто Стойка. Локація: хол 3-го поверху 1 корпусу.

5. Фармацевтична корпорація “Юрія-Фарм” освітня платформа “Сходи майбутнього” Локація: хол 3-го поверху 1 корпусу. Час:11:00-13:00