Конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2015: «Майбутнє освіти»03 Грудня 2014р.

Ericsson запустив глобальний конкурс підприємницьких інновацій для студентів;

Головна тема 2015 року – «Майбутнє освіти»;

Освіта – пріоритетна сфера у розвитку технологій, які об'єднують суспільство;

Фіналісти та півфіналісти отримають можливість пройти співбесіду на проходження практики або отримання постійного місця роботи в Ericsson.

Компанія Ericsson  (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт шостого щорічного конкурсу Ericsson  Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2015 році – «Майбутнє освіти».

В конкурсі можуть брати участь команди з 2-4 студентів. Організатори рекомендують об'єднуватись в одній команді студентам технологічних спеціальностей зі студентами бізнес-факультетів.

Команда-переможець отримає приз у 25 тисяч євро; за друге місце учасники отримають 10 тисяч євро, за третє – 5 тисяч євро. Всі півфіналісти та фіналісти зможуть пройти співбесіду на отримання позиції практиканта або постійне місце роботи в Ericsson.

Ericsson готові інвестувати у талановитих і мотивованих студентів, а також зацікавлені у розвитку освіти майбутнього. На думку компанії, участь в цьому конкурсі дасть можливість студентам стати головною рушійною силою фундаментальних змін в суспільстві.

Для участі в конкурсі необхідно надати до 3 грудня 2014 року:

• Короткий відеоролик з описом розв'язуваної проблеми і суттю інновації або винаходу;
  • Документ, що описує інновацію та принцип її роботи;
  • Опис бізнес-проекту (приблизна вартість виробництва рішення та його потенційні   споживачі);
  • Опис команди та мотиваційні виступи учасників.

Всі права на подані в рамках конкурсу винаходи, залишаться у їх власників. Компанія лише залишає за собою право тестувати проект і демонструвати його широкій публіці.

Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті  www.ericsson.com/innovationawards

Є можливість формування команд на базі студентського бізнес-інкубатора КНЕУ
kneusbi@ukr.net