Запрошуємо підтримати команду Enactus KNEU на Національних змаганнях студентських проектів Enactus Україна08 Липня 2014р.

Шановні колеги, студенти, аспіранти!

Запрошуємо Вас підтримати команду Enactus KNEU на Національних змаганнях студентських проектів Enactus Україна, які відбудуться 8 липня, о 9:00, в «Прем’єр Палаці».
Результати реалізації проектів будуть представляти студенти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: капітан команди – Ярослав Шевчук, члени команди – Тетяна Охрімець, Соломія Баріда, Сергій Липко, Ігор Паштепа.

Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

Під керівництвом наставників з університетів та бізнесу студенти Enactus по всьому світу створюють та втілюють в життя проекти по розширенню можливостей людей. Цей досвід не тільки змінює їхнє життя, але й розвиває талант та потенціал до лідерства у  складному та повному викликів світі.

Участь у Enactus дає студентам можливість значно вплинути на життя інших людей, при цьому отримуючи досвід, навички і контакти, необхідні для побудови успішної кар’єри. Студенти Enactus – талановиті, працелюбні та ініціативні лідери, які поєднують дух суперництва і прагнення досягнути успіху з почуттям цілісності і бажанням допомогти суспільству.

http://enactus.org.ua/what-we-do/competition/ - реєстрація