Компанія EY оголошує про старт нового сезону безкоштовної навчальної програми «Університет EY»30 Вересня 2014р.

Компанія EY оголошує про старт нового сезону безкоштовної навчальної програми «Університет EY» з професійної підготовки студентів. Ключовим завданням проекту є створення для студентів умов для засвоєння ексклюзивних практичних знань та обговорення з фахівцями компанії EY ключових професійних тенденцій.

Програма проекту «Університет EY» складається з 6-ти навчальних модулів. Залежно від зацікавлень та обраного фаху, можна зареєструватися на один із них: «Аудит», «Податки», «Супровід транзакцій», «IT-ризики та безпека», «Корпоративна відповідальність», «Консалтинг».

Запрошуємо студентів 4-5 курсів, які мають велике бажання розширити свої знання у сфері аудиту, оподаткування, супроводу транзакцій, IT-безпеки, корпоративної відповідальності чи консалтингу, приєднатися до програми «Університет EY» та отримані безцінні практичні знання від провідних фахівців галузі.

Тривалість програми: вересень 2014 р. – травень 2015 р.

Деталі на офіційному сайті EY: http://www.ey.com/UA/uk/Careers/Students/EY-University