Cтартувала міжнародна Олімпіада «IT-Планета 2012/13»01 Грудня 2012р.

Офіційно стартувала Міжнародна Олімпіада у сфері інформаційних технологій для студентів вищої та середньої професійної освіти «IT-Планета 2012/13».

В ході олімпіади, яка триватиме до травня 2013 року, учасники зможуть проявити свої практичні навики в 13 конкурсах з найбільш перспективних на сьогоднішній день ІТ-напрямків, таких як мобільні платформи, телеком, цифрова творчість, веб-дизайн та інших. Конкурсні завдання, розроблені безпосередньо працедавцями, дозволять учасникам поринути в атмосферу реальної трудової діяльності.

Оцінювати результати будуть представники офіційних партнерів олімпіади, співробітники таких провідних компаній, як Cisco, Intel, Oracle, 1С, D-Link і інших лідерів ІТ-сфери. Після змагань багато хто з них особисто проведе для фіналістів змагань майстер-класи і пояснить, як підвищити свою професійну ефективність. Кращі, на думку Жюрі, учасники, мають великі шанси бути працевлаштованими в компанії, що є партнерами ІТ-Олімпіади.

КОНКУРСНА ПРОГРАМА

Номінація «Використання ПО і адміністрування»:

• Конкурс «Використання 1C:Бухгалтерии 8»;
  • Конкурс "Адміністрування Linux".

Номінація «Мобільні платформи»:

• Конкурс з розробки мобільних застосувань.

Номінація «Програмування»:

• Олімпіада Oracle по програмуванню на Java;
  • Конкурс «Програмування 1C:Предприятие 8»;
  • Олімпіада Oracle по програмуванню на SQL;

Номінація «Проекти і стартапи»:

• Конкурс інноваційних стартап-разработок в області ІТ;

Номінація «Телеком»:

• Конкурс компанії D-Link «Протоколи, сервіси і устаткування»;

Номінація «Цифрова творчість»:

• Конкурс з веб-дизайну.
  • Конкурс з 3D-моделювання;

Участь безкоштовна. Реєструйся на сайті world-it-planet.org