КНЕУ ШУКАЄ НАУКОВІ ТАЛАНТИ!31 Липня 2018р.

Шановні панове випускники!

Лідер економічної науки і освіти України – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – оголошує конкурсний набір в аспірантуру на програми Доктора філософії (PhD) та докторантуру на 2018-2019 навчальний рік.

Якщо ви молоді і амбітні, мрієте стати конкурентними й успішними у науці і бізнесі, зробити блискавичну кар’єру на державному, політичному і дипломатичному поприщі – тоді вам до нас! Наші конкурентні переваги:

• 110-річний досвід наукової діяльності й авторитетні наукові школи за напрямами: міжнародної економіки; фінансів і грошово-кредитних відносин; маркетингового менеджменту; бухгалтерського обліку; економіки підприємства; інформаційного менеджменту; аграрного менеджменту; інформаційних технологій у бізнесі; управління трудовими ресурсами;
  • сучасна наукова інфраструктура, комфортне дослідницьке середовище і компетентне наукове керівництво дисертаційними роботами;
  • гарантований своєчасний захист дисертаційних робіт на спеціалізованих вчених радах з усіх економічних спеціальностей;
  • широкі можливості міжнародної академічної мобільності і наукових стажувань у провідних університетах світового класу США, Великобританії, Німеччини, Китаю, Сінгапуру.

З правилами прийому на програми Доктора філософії можна ознайомитись на сайті університету:
www.kneu.edu.ua

Прийом документів здійснюється з 01 по 31 липня 2018 р. за адресою:
03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, кімн. 212
тел.: (044) 456-70-80