Конференція «Підприємницька діяльність в Україні: проблеми розвитку та регулювання»27 Червня 2014р.

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
НАУКОВИЙ ПАРК Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕС-ОСВІТИ Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
БІЗНЕС-ШКОЛА ВАРВІКА (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ)
ПІДПРИЄМСТВО «АРХІМЕД» (РУМУНІЯ)
27 червня 2014 року
ПРОВОДЯТЬ
VІІІ міжнародну науково-практичну конференцію
«Підприємницька діяльність в Україні: проблеми розвитку та регулювання»

До участі у конференції запрошуються науковці, працівники економічних підрозділів підприємств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, інших підприємств і організацій, діяльність яких має відношення до порушених на конференції проблем, студенти.

Робочі мови конференції - українська, англійська, російська.

До початку роботи конференції планується опублікувати (у формі збірника) тези доповідей.

Напрямки роботи конференції

Секція 1. Формування бізнес-середовища та розвиток підприємницької діяльності.
Секція 2. Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємницькою діяльністю.
Секція 3. Фінансово-кредитне підґрунтя сталого розвитку суб’єктів господарювання України.

Правила оформлення тез доповідей та умови їх видання дивіться в інформаційному листі.