Міжрегіональна науково-практична конференція студентів спеціальності «Економічна теорія» "Концептуальні проблеми сучасної економічної теорії: національний, глобальний, цивілізаційний вимір"27 Березня 2015р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

КАФЕДРА політичної економії обліково-економічних факультетів

ЗАПРОШУЄ

Студентів спеціальності «Економічна теорія» до участі в роботі

МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ  СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ»

"КОНЦЕПТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ: НАЦІОНАЛЬНИЙ, ГЛОБАЛЬНИЙ, ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ ВИМІР",

яка відбудеться 27 березня 2015 року в м. Києві за адресою: проспект Перемоги 54/1, конференц-зал першого корпусу КНЕУ імені Вадима Гетьмана

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1.       Сучасна економічна система та тенденції її розвитку на початку ІІІ-го тисячоліття.
2.       Методологія дослідження економічних систем.
3.       Економічний розвиток і його рушійні сили
4.       Економічна політика сучасної держави: стратегічні напрями та ефективність.
5.       Інтернаціоналізація світового господарства та глобальні проблеми людства.

Для участі у конференції просимо Васдо 2 березня 2015 р. подати на кафедру політичної економії обліково-економічних факультетів

•  заявку на участь у конференції (паперовий варіант);
  •  електронний варіант тез доповіді;

СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Голова – ЯКУБЕНКО В.Д. – доктор економічних наук, професор кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Члени оргкомітету:

ГАЛАБУРДА М.К. кандидат економічних наук, доцент кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

МОСКАЛЕНКО О.М.– доктор економічних наук, професор кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Кирилова Г.Ю.–кандидат економічних наук, доцент кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Дем’янчук О.О.– кандидат економічних наук, доцент кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

САВЕНКО І.С.– аспірант кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

ЗІМКІНА В.Є.– аспірант кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

ГОЦУЛЯК Л.В.– аспірант кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:

9 00 – 10 00 – реєстрація учасників

10 00 – 12 00 – пленарне засідання

12 00 – 12 30 – перерва

12 30 – 16 00 – секційні засідання

16 00 – 16 30 – перерва

16 30 – 17 30 – підведення підсумків

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ
м. Київ, 04050
вул. Мельникова, 79/81
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
кафедра політичної економії обліково-економічних факультетів