Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”01 Лютого 2015р.

До уваги студентів! Розпочинається ІІ Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”.

Історія даного конкурсу розпочалась в 2013 році, з метою створення умов для творчого зростання обдарованої молоді та активізації наукових досліджень роботи студентів у КНЕУ імені Вадима Гетьмана та у ВНЗ економічної спрямованості України та зарубіжжя, започатковано конкурс студентських наукових робіт “Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”. В конкурсі можуть брати участь студенти ВНЗ України та інших країн – без обмежень.

Умови конкурсу:

Терміни проведення конкурсу:

Подання робіт: з 1 листопада 2014 р. до 1 лютого 2015 р.

Розгляд робіт конкурсною комісією: лютий 2015 р.

Підведення підсумків заочного туру конкурсу та оголошення учасників 2 туру: 1 березня 2015 р.

Проведення 2 туру: квітень 2015 р. Другий тур – очний, у формі конференції переможців 1 туру.

Учасники конкурсу будуть нагороджені сертифікатами. Переможці нагороджуються дипломами та цінними подарунками від партнерів заходу

Вимоги до учасників:

- студенти ВНЗ (особи, що є студентами на дату подання роботи);

-допускається співавторство у кількості не більше трьох осіб;

- кількість робіт від одного ВНЗ не обмежується.

Вимоги до робіт:

Конкурсна робота повинна бути самостійним науковим дослідженням з ознаками наукової новизни, результати повинні бути обґрунтовані науковими методами.

Робота повинна бути унікальною та не поданою до інших конкурсів. Робота виконується українською або російською мовою.

Оформлення роботи та пакет документів учасника:

1) Робота в електронному форматі PDF, сформованана аркушах А4 з титульним аркушем (зазначається назва ВНЗ, тема роботи, прізвища автора та наукового керівника, рік виконання), анотацією (зразок додається), планом, текстом роботи обсягом максимум 40 сторінок, бібліографічним списком та додатками. Для формування тексту роботи використовується шрифт Times New Roman 14 пунктів, інтервал 1,2. Поля тексту 2,0 з усіх боків. Текст вирівнюються про правому та лівому краю з абзацним відступом 1,25 см. Рисунки та таблиці можуть бути виконані шрифтом 12. До файлу роботи додається файл оригіналів рисунків в форматі Excel.

2) Відомості про автора (авторів) роботи та наукового керівника (згідно зразка), затверджені рішенням відповідної кафедри (на якій працює науковий керівник) – в форматі PDFабо JPEG.

Пакет документів учасника надсилається електронною поштою на адресу оргкомітету konkurs@kneu.edu.ua. Кожен файл, що надсилається, повинен мати назву латиницею, що відповідає прізвищу наукового керівника роботи. Роботи, що відправлені після 1 лютого 2015 року, Оргкомітетом не розглядаються

Більш докладна інформація міститься у Положенні про конкурс.

Довідки за телефоном 38–(093)–769–88–60 (Щеглюк Максим Сергійович),

або електронною поштою (konkurs@kneu.edu.ua)