Лекція від Боба Іофіса на тему «Як інноватори та інвестори знаходять один одного: ризики та можливості»10 Грудня 2012р.

За сприяння посольства США в Україні та Інституту вищої освіти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» запрошуємо Вас на відкриту лекцію від генерального менеджера компанії System Analysis and Decisions Боба Іофіса на тему «Як інноватори та інвестори знаходять один одного: ризики та можливості».

Боб Іофіс є Генеральним Директором компанії System Analysis and Decisions, з Силіконової долини, США. Він має двадцятирічний досвід роботи у міжнародних командах у Силіконовій Долині у якості місцевого фахівця з досліджень та розвитку та технічних питань. Займався комплексною розробкою та впровадженням проектів з високотехнологічними компаніями, від стартапів до провідних світових лідерів, таких як Samsung в Кореї, NEC, TEL в Японії, Aixtron в Німеччині, і компаніями з Силіконової долини, які займаються напівпровідниками та нанотехнологіями.

Боб Іофіс є фахівцем у галузі відновлюваних джерел енергії, накопичення енергії, нанотехнологій і напівпровідників. Виступає в якості фахового наставника організації CleanTechOpen, California, яка займається підтримкою інноваційних проектів та стартапів.

Лекція відбудеться 10 грудня 2012 року об 11:45 в конференц-залі КНЕУ, 1 корпус