Спеціальний проект “Молоде покоління фінансових управлінців” для магістрів КНЕУ 2014 року від компанії EY21 Вересня 2014р.

Спеціальний проект “Молоде покоління фінансових управлінців” для магістрів КНЕУ від компанії EY

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 21 ВЕРЕСНЯ 2014

Третій рік поспіль компанія EY запрошує студентів-магістрів Київського національного університету імені Вадима Гетьмана взяти участь у навчальному проекті “Молоде покоління фінансових управлінців”. На Вас чекають:

• 5 лекцій від провідних фахівців EY – для 50 найуспішніших студентів магістратури КНЕУ протягом вересня – грудня 2014 року!
  • Фінальний кейс буде зараховано як міжпредметний тренінг.
  • Найкращі студенти пройдуть оплачуване стажування в компанії в рамках університетської практики!

Студенти матимуть можливість поглибити практичні знання з обліку та аудиту, податків, фінансового менеджменту. Слухачі курсу, які під час фінального кейсового завдання найкраще продемонструють засвоєні знання та навички фінансового аналізу – отримають можливість пройти оплачуване стажування у відділі аудиту компанії EY, в рамках університетської практики.

Програма передбачає участь 50 студентів-магістрів КНЕУ.

Критерії відбору учасників:

• навчання на 5-му курсі КНЕУ;
  • володіння англійською мовою (Вище-середнього);
  • успішне проходження вступного тестування, яке відбудеться в КНЕУ

Етапи проекту:

1. Студенти надсилають резюме англійською мовою на адресу student@ua.ey.com до 21 вересня 2014 р. (назва листа “Проект для магістрів КНЕУ”)
  2. Вступне тестування (орієнтовно 23-24 вересня)
  3. Оголошення учасників проекту 26 вересня 2014 р.
  4. Лекції для студентів (вересень-листопад 2014 р.)
  5. Тестування та фінальне кейсове завдання (кінець листопада 2014 р.)
  6. Стажування для найкращих студентів (січень-травень 2014-2015 р.)

Навчальна програма:

1. Управління ефективністю бізнес-процесів – основна мета бухгалтерського обліку
  2. МСФЗ як фінансова філософія бізнесу
  3. Корпоративне управління і його роль у житті підприємств
  4. Ключові проблеми оподаткування в Україні
  5. Фінансовий менеджмент – підґрунтя для розвитку бізнесу.

Слідкуйте за перебігом проекту онлайн:

facebook.com/EYUkraineCareers
vk.com/EYUkraineCareers