New Deal: дискусія про культуру, економіку та комерціалізацію креативного сектора23 Травня 2015р.

23 травня в 13:00 в ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться чергова дискусія про культуру, економіку та комерціалізацію креативного сектора.

Модератор — Аня Мєдвєдєва, директорка з комунікацій фонду ІЗОЛЯЦІЯ, запрошений експерт — Анна Агафонова, постійний консультант фонду ІЗОЛЯЦІЯ.
У ході попередньої зустрічі обговорювалися модель Big Push, а також такі поняття, як пастка бідності, помилка координації та розвиток культури як потенційної ключової галузі економіки.

Спираючись на досвід розвитку західних країн, учасники дискусії розглянуть модель New Deal, відому як Новий курс Рузвельта, та нададуть відповіді на питання:
Які можливості агрегованого попиту відкриває індустріалізація сфери культури? Яка інфраструктура повинна бути побудована та за чий рахунок? Скільки має коштувати мистецтво для середнього класу? Які ментальні моделі притаманні розвиненим країнам і як їх транслює культурний продукт? Які «ідеальні» інвестиції допоможуть уникнути «культуру бідності» і помилку координації?

Анна Агафонова (Донецьк) — консультант фонду ІЗОЛЯЦІЯ з 2011 року. Стипендіат Служби академічних обмінів Німеччини, випускниця Колегії ефективного управління ім. Герделлера. На даний момент проходить підготовку в Університеті Фрідріха-Олександра (Нюрнберг) за напрямком Розвиток економіки та міжнародна торгівля, в рамках якої досліджує креативні кластери як фенотип економії масштабу.

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8.