Лекція почесного президента Microsoft China16 Листопада 2017р.

Шановні колеги!

Наукове Студентське Товариство запрошує Вас разом зі студентами відвідати лекцію почесного президента Microsoft China та голави управління і СЕО Wicrecend Group – Tang Jun, що відбудеться завтра (16.11.2017) о 13:15 в 412 аудиторії першого корпусу.
Tang Jun розповість про можливості в міжнародному бізнесі та поділиться власним досвідом зі студентами КНЕУ.
В 2008 році він став найбільш високооплачуваним працівником в Китаї. Tang Jun отримав низку почесних звань, серед яких СЕО №1 в медіа-секторі Китаю, увійшов в ТОП-10 найцінніших професійних менеджерів Китаю, ТОП-10 Digital Leaders.
Окрім цього, він проводить щотижневі телевізійні шоу, публікує статті в різних бізнес журналах, виступає з лекціями в Harvard Business School та Cornell University.

Дата: 16.11.2017
Місце: 1-й корпус КНЕУ, 412 ауд.
Час: 13.15

Це буде його єдиний виступ в Україні. І саме в нашому університеті.