ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з французької мови24 Квітня 2015р.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2014 року № 1506 Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» призначено базовим щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з французької мови, де французька мова не є спеціальністю.

Олімпіада відбудеться 22-24 квітня 2015.

22 квітня — день заїзду, реєстрація та поселення учасників Олімпіади.
23 квітня, 10.00—17.00 — ІІ етап Олімпіади (виконання конкурсних завдань).
24 квітня — підведення підсумків, від’їзд учасників.

Для участі в Олімпіаді від кожного вищого навчального закладу України запрошуються не більше двох студентів немовних спеціальностей (всіх профілів)1-6 курсів - переможці І етапу Олімпіади, які володіють мовою на рівні В-1, В-2 та С -1 за шкалою Ради Європи.

Олімпіада проходитиме в ІІ тури: І тур – письмовий, ІІ тур – усний.

Тематика Олімпіади: «Міжкультурна комунікація в сучасному світі»

Студентам будуть запропоновані такі конкурсні завдання:

• Лексико-граматичний тест.
  • Письмовий переказ усного тексту (narration) (мінімум 300 слів – максимум 350 включно з артиклями й прийменниками).
  • Усна презентація на вільну тему  в рамках тематики Олімпіади, обрану й підготовлену учасником заздалегідь дома з використанням комп’ютера, проектора або інших мультимедійних засобів.

Кафедра іноземних мов факультету міжнародної економіки і менеджменту