26 березня відбудеться спільний проект IBS Education (партнер Наукового Парку КНЕУ) та КНДУ "Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста"- «Київ – місто майбутнього»26 Березня 2015р.

IBS Education (партнер Наукового Парку КНЕУ) та КНДУ "Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста",. запускає спільний проект для активної, прогресивної молоді, яка зацікавлена в муніципальному управлінні, готова будувати кар’єру та розвиватися разом із містом. 26 березня, пройшовши необхідні умови відбору, усі бажаючі зможуть долучитися до соціально важливого курсу лекцій - дискусій «Київ – місто майбутнього», по закінченню яких, найактивніших чекатиме приємне заохочення.

План курсу передбачає дводенну програму лекцій – дискусій від експертів у галузі міського управління:

7 лекторів, 1 день інтенсивного навчання, фінальні тести та написання творчої роботи на базі прослуханого матеріалу. Такі завдання мають на меті виокремити кращих з кращих, чий потенціал буде відповідати запропонованій посаді в органах муніципального управління.

Першим кроком на шляху до бажаного результату є етап відбору – заповнення анкети на сайті IBS Education, що розкриє Вас як потенційного учасника курсу. Наступним кроком - буде навчання, а зокрема тести та творча робота, учасникам проекту на конкурсній основі  буде наданий унікальний шанс пройти стажування в департаменті економіки КМДА або Науково-дослідному інституті соціально-економічного розвитку міста. Окрім того, по закінченню курсу, кожному буде наданий сертифікат IBS Education та КНДУ «НДІРоМ», що підтверджує участь в даному проекті.

Отже, не проґавте можливість долучитися до управління рідним містом, взяти участь у постановці та  вирішенні нагальних проблем, приєднатися до пошуку інноваційних шляхів підвищення рівня життя міста Києва. Ми впевнені, Вам є що нам запропонувати. Строки реєстрації обмежені, анкети розглядатимуться до 23.03.2015 включно. Більш детальну інформацію шукайте на сайті IBS Education або КНДУ "Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста".