Реєстрація на міжнародну програму СІМА30 Червня 2018р.

Унікальна можливість для студентів КНЕУ отримати престижний міжнародний сертифікат СІМА паралельно з дипломом бакалавра.

Міжнародна кваліфікація СІМА  – це одна з найбільш престижних професійних кваліфікацій на глобальному рівні (деталі на сайті www.cimaglobal.com).

Після закінчення програми СІМА студенти КНЕУ отримують міжнародний сертифікат СІМА Certificate in Business Accounting, який визнається в будь-якій країні світу та засвідчує високий рівень отриманих професійних знань, навичок і їх відповідність міжнародним стандартам.

Умови вступу на програму СІМА:студенти 1-3 курсів факультетів міжнародної економіки та менеджменту, фінансово-економічного та обліково-економічного факультетів з високим рівень володіння англійською мовою.

Для отримання  міжнародного сертифіката СІМА потрібно пройти комп’ютерне тестування англійською мовою.

Термін навчання: жовтень – грудень 2018 р.

Мова навчання:англійська.

Реєстрація: до 30 червня 2018р. електронною поштою за адресоюcima@kneu.edu.ua.

Деталі за тел.: (044) 497-25-25, 063-334-20-01, 067-234-46-38 або на сайті cima.kneu.edu.ua.