Круглий стіл на тему: "Теоретичні та практичні проблеми переформатування громадянського суспільства в сучасній Україні"11 Червня 2014р.

У контексті пошуку шляхів розвитку громадянського суспільства кафедра теорії та історії держави і права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана ініціює проведення круглого столу на тему:

"Теоретичні та практичні проблеми переформатування громадянського суспільства в сучасній Україні".

Фундаторами круглого столу є три кафедри КНЕУ: кафедра теорії та історії держави і права, кафедра політичної історії і кафедра політології та соціології.

До участі в міжнародному круглому столі запрошуються науковці, представники громадськості, політики і бізнесмени.

Круглий стіл відбудеться 11.06.14 р. в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Адреса: 54/1 Проспект Перемоги, 03680, Київ, Україна

Реєстрація учасників: info@civil.org.ua або через сторінку http://www.civil.org.ua/доповіді/

Матеріали круглого столу будуть опубліковані.