Національний конкурс студентських проектів «Розумне місто» (Smart City)28 Листопада 2014р.

Центр «Розвиток КСВ» спільно з Вінницькою міською радою  оголошує старт нового інноваційного конкурсу для студентів «Розумне місто». Тема конкурсу у 2014 році – «Рішення шерінгової економіки для міста Вінниця».

Що об’єднує такі міста як Відень, Торонто, Париж, Нью-Йорк, Лондон, Токіо, Берлін, Копенгаген, Гонконг та Барселона? Усі - належать до ТОП-10 «розумних» міст планети. Чим ці міста такі особливі? Вони активно застосовують інформаційно-комунікаційні технології аби більш ефективно використовувати ресурси, зберігати енергію, підвищувати якість життя мешканців, зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище та підтримувати інновації. Чи потраплять до переліку Smartcitiesукраїнські міста? Все залежить від тебе!

Пропонуємо тобі спробувати себе у розробці «розумних» транспортних рішень для міста Вінниця на основі шерінгової економіки. Шерінгова економіка (англ. sharingeconomy) – це економіка спільного споживання, у якій відбувається натуральний обмін (найм житла, прокат автомобілів, велосипедів тощо) з отриманням комерційної вигоди через Інтернет. Світовий ринок шеренгової економіки складає вже 26 млрд. дол. США.

У рамках Конкурсу ми пропонуємо подумати над шерінговим рішенням для міста Вінниця, яке буде стосуватись однієї з перелічених тем:

1. Більш  ефективне використання автомобілів.

2. Стимулювання використання велосипедів.

3. Логістика та розподіл вантажів.

4. Підвищення привабливості та якості послуг громадського транспорту.

В конкурсі можуть брати участь команди з 3-ьох студентів, хоча б один з яких обов’язково має бути фахівцем з ІТ.

Команда-переможець отримує винагороду у 9000 грн., за друге місце – 6000 грн., третє місце – 3000 грн.

Для участі у конкурсі необхідно  заповнити електронну заявку до 28 листопада включно за посиланням:

Усі зареєстровані команди отримають кейс для вирішення. Розробники кращих рішень захистять свої проекти у фіналі конкурсу у м. Вінниця. До складу журі ввійдуть представники органів місцевої влади, Інституту розвитку міст (м. Вінниця), провідних компаній, Центру «Розвиток КСВ».

Детальніше у Положенні про конкурс та на сайті csr-ukraine.org

Спробуй свої сили і доведи, що українські міста можуть бути серед «розумних» міст планети!