Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» запрошує на навчання на магістерській програмі «Управління фінансово-економічною безпекою»30 Липня 2015р.

Шановні вступники!

ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» запрошує на навчання на магістерській програмі «Управління фінансово-економічною безпекою» (спеціалізація «Аналітик з питань фінансово-економічної безпеки»)

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ НЕЕКОНОМІСТІВ ОТРИМАТИ ЕКОНОМІЧНУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ, А ДЛЯ ЕКОНОМІСТІВ – ПОГЛИБИТИ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНІ КОМПЕТЕНЦІЇ ТА ЗНАННЯ ІЗ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ, ПРАВА ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

На фінансово-економічному факультеті КНЕУ започаткована магістерська програма «Управління фінансово-економічною безпекою», яка спрямована на підготовку аналітиків з питань фінансово-економічної безпеки.

Метою магістерської програми «Управління фінансово-економічною безпекою» єрозвиток системних знань та практичних навичок у сфері фінансово-економічної безпеки з метоюпідготовки висококваліфікованих спеціалістів здатних управляти діяльністю підприємства в умовах реальних та латентних ризиків і небезпек.

Унікальність програми полягає у тому, що вона має міждисциплінарний характер і знаходиться на межі спеціальностей “фінанси і кредит”, “право”, “менеджмент”, “психологія”, “бізнес адміністрування”.

Програма надає унікальну можливість для осіб, які мають базову юридичну, інженерну, військову, педагогічну освіту отримати кваліфікаційний рівень магістра за економічним спрямуванням. Для осіб, які мають базову освіту (рівень бакалавра) за напрямом підготовки «Економіка та підприємництво» програма пропонує поглиблену підготовку не лише за фінансово-економічним фахом, а й отримання специфічних знань з професійної психології та правового забезпечення фінансово-економічної безпеки. 

Програма спрямована на підготовку фахівців, які могли б забезпечувати:

  • розробку та реалізацію стратегії фінансової безпеки компанії та держави;
  • фінансову аналітику з економічного напрямку національної безпеки;
  • управління ризиками та внутрішній контроль в компанії;
  • фінансову комунікацію та конкурентну розвідку підприємств;
  • фінансову  діагностику та моніторинг загроз діяльності компаній;
  •  управління поведінкою та нейтралізацію корпоративних конфліктів;
  • оцінку та управління вартістю компанії;
  • попередження правопорушень у фінансово-економічній сфері;
  • захист комерційної таємниці та управління професійними ризиками;
  • ефективну протидію економічній злочинності та рейдерству.
  • антикризове управління компанією.

Випускники програми можуть займати такі посади: аналітик з питань фінансово-економічної безпеки, професіонал з корпоративного управління, експерт із зовнішньоекономічних питань, економічний радник, консультант з економічних питань, фахівець з фінансово-економічної безпеки, працювати на відповідних посадах в підрозділах безпеки банків, фінансових установ,    суб’єктів охоронної діяльності.

Термін навчання: 1,5 роки (3 семестри).

За більш детальною інформацією звертатися на випускаючу кафедру (корпоративних фінансів і контролінгу) або в приймальну комісію КНЕУ