Відбірковий тур XVII Міжнародного конкурсу музики і поезії імені Марії Конопницької30 Березня 2015р.

Консульський відділ Посольства Республіки Польща спільно з кафедрою української мови та літератури запрошують студентів, які вчать польську мову, спробувати свої сили у мистецтві декламації та співу. 30 березня 2015 року в центральному корпусі КНЕУ (11.45, ауд. 355) відбудеться відбірковий тур XVII  Міжнародного конкурсу музики і поезії імені Марії Конопницької. Вірші та пісні класика польської літератури, автора поетичних збірок, книжок прози, публіциста та громадської діячки Марії Конопницької повинні звучати польською мовою. Переможці відбіркового етапу матимуть можливість узяти участь у конкурсі, який триватиме в місті Пшедбуж (Польща) з 30 квітня по 6 травня 2015 року.