25-26 квітня 2018 року запрошуємо учнів коледжів КНЕУ взяти участь у бізнес-турнірі «КНЕУ БІЗНЕС СТАРT».26 Квітня 2018р.

Метою турніру є сприяння професійному становленню і посиленню практичної складової підготовки учнів коледжів за економічними й управлінськими спеціальностями/спеціалізаціями з використанням передових освітніх технологій (зокрема, бізнес-симуляцій), поглиблення спілкування між учнями коледжів різних спеціальностей для налагодження неформальних зв’язків і становлення нових проектів.

Турнір проходить за ініціативи і патронату Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Учасниками турніру можуть стать винятково учні коледжів КНЕУ, а саме представники: Київського економічного коледжу,Київського коледжу інформаційних систем і технологій,Коледжу економіки і управління, Криворізький коледж економіки та управління, Роменський коледж КНЕУ.

Участь є безкоштовною, фіналістам передбачені корисні призи. Спеціальної підготовки учням не потрібно. Всі учасники отримають повноцінну консультацію та зможуть розпочати змагання.

КНЕУ БІЗНЕС СТАРТ - турнір на якому студенти, об'єднавшись у команди, зможуть розпочати власний бізнес, пройти не простий шлях підприємця в умовах максимально наближених до реальності, відчути як заробляти гроші і перетворювати їх на солідний капітал. Все це стане можливим завдяки використанню сучасного програмного продукту, професійного бізнес-симулятора "ViAL+" та вашим управлінським ідеям.

Головним завданням учасників є налагодження виробництва та розвиток підприємства до лідерських позицій, що оцінюватиметься за прибутками й провідними позиціями на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступатимуть компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

• Зареєструватися для участі в бізнес-турнірі можна на сайті КНЕУ в розділі оголошення, на сайті kint.com.ua
  • або за прямим посиланням: https://goo.gl/forms/WW5ouOmVIWh7C60L2
  • Офіційна сторінка турніру: kneu.edu.ua  та kint.com.ua

Телефони організаторів турніру:

• 097-224-29-21, 050-809-11-86 (Паздрій Віталій Ярославович, організатор і координатор турніру);
  • 067-501-13-42 Мирослава (консультант по турніру)
  • 097-365-00-84 Тетяна (консультант по турніру)