5 вересня Київський національний економічний університет відвідає президент Української спілки фінансових аналітиків Андрій Беспятов05 Вересня 2012р.

Зустріч з президентомУкраїнської асоціації фінансових аналітиків (CFA Society Ukraine), головою аналітичного департаменту Dragon Capital Андрій Беспятовим, Ph.D., CFA

Шановні друзі! 5 вересня Київський національний економічний університет відвідає президент Української спілки фінансових аналітиків Андрій Беспятов.

Якщо Вас цікавить кар’єра в інвестиційній або консалтинговій сфері, в майбутньому Ви плануєте отримати ступінь сертифікованого фінансового аналітика, або маєте бажання дізнатися про діяльність CFASocietyUkraine, Ви маєте чудову нагоду поспілкуватися з одним з найповажніших фінансових аналітиків України. В рамках зустрічі у Вас буде нагода дізнатися про студентський проект CFASocietyUkraine-CFAInstituteResearchChallengeз інвестиційної оцінки однієї з українських компаній між студентськими командами. Саме ТИ, як студент КНЕУ, можеш стати членом команди, яка буде представлятиуніверситет на престижних міжнародних змаганнях.

Андрій Беспятов завершив спільну програму Донецького національного технічного університету та голландського HogeschoolvanUtrecht, а також річну бакалаврську програму в Університеті штату Арізона (США). У 2004 році отримав ступінь сертифікованого фінансового аналітика (CFA), а на початку 2005 року захистив дисертацію та отримав вчений ступінь кандидата економічних наук в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України. Починаючи з 2005 року, Андрій займає позицію голови аналітичного департаменту  найбільшого інвестиційного банку DragonCapitalі має досвід роботи в хімічній, нафтогазовій, машинобудівній, добувній галузях.

Зустріч відбудеться 5 вересня о 16 годині в аудиторії № 214, першого корпусу КНЕУ