КНЕУ - учасник рейтингу "Кращі вузи для економістів". Рейтинг Фокусу27 Квітня 2011р.

Фокус визначив п'ять кращих вузівських програм для майбутніх економістів, фінансистів і спеціалістів банківської справи. Зазвичай, студенти проходять практику в компанії, яка є партнером програми, і найчастіше залишаються там працювати.
Київський національний економічний університет ім.Тараса Шевченка готує спеціалістів в сфері економіки  для Союзу підприємців малих, середніх та приватних підприємств України. До союзу входять ВАТ «КЕЗНО»; «Адвантер Групп»; «Телесистеми України»; ТОВ «Данон». 68 % випускників були працевлаштовані за спеціальністю. Вартість навчання становить  16 230-18 000 грн. за рік.
Ще один київський вуз - національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана має партнерскі відносини з Міністерством фінансів, податковою, Державним казначейством, Головним контрольно-ревізійним управлінням.
100% випускників були працевлаштовані за спеціальністю,  з них 95% - в партнерських державних міністерствах і відомствах. Плата за навчання становить 13 720-14 500 грн. щорічно.
 100% працевлаштованих із слухачів програми «Фінансовий ризик-менеджмент» в Національному університеті
«Києво-Могилянскькій академії». Партнерами програми є СК «Эталон» і компанія «КИНТО». Однак із п'яти названих вузів
«Києво-Могилянська академія» є найдорожчою – студенту знадобиться 23 000–27 500 грн. в рік, навчання триває 6 семестрів.
Випускників Українсько-нідерландського факультету економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету чекають місцеві компанії Stellar и агрохолдинг «Мрія»
Поки що, підготовлені 5 спеціалістів, 35 - продовжують навчатися.
Плата  становить 11 700 грн. за кожен рік навчання.
Дніпропетровський університет економіки і права ім. Нобеля орієнтований на ПриватБанк. За час існування програми підготовлені 150 специалістів з фінансів та банківської справи.

джерело: журнал "Фокус"