Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Вивчаємо інноваційну інфраструктуру Києва10 Липня 2017р.

Делегація співробітників університету відвідала інноваційний парк  UNIT. City, де бізнес отримує поштовх до розвитку, вливання свіжих ідей та ресурси для їх реалізації. Середовище парку забезпечує українським стартапам креативну атмосферу, доступ до знань, професійної експертизи та венчурного капіталу на ранніх стадіях розвитку.

Інноваційна інфраструктура Unit City включає освітні, бізнесові, культурні, медичні, спортивні та розважальні об'єкти, стартапи та великі компанії, науково-дослідні центри, цифрові медіа, інкубатори і акселератори.  Взаємодія та співпраця між резидентами парку стимулює розвиток екосистеми інновацій і формує  умови для зростання бізнесу. Нашим співробітникам провели екскурсію найпотаємнішими місцями парку, зокрема Fab lab (англ. Fabrication laboratory), де виготовляють прототипи інноваційних продуктів для резидентів парку.На особливу увагу заслуговує UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory) — єдиний в Україні навчальний заклад, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42. Детальніше про формат навчання у UNIT Factory читайте на сайті Інституту вищої освіти.

Щиро дякуємо професору Циганковій Тетяні Михайлівні та проректору з науково-педагогічної роботи Оболенській Тетяні Євгеніївні за організацію поїздки.

 

Анастасія Запроводюк,
провідний фахівець з управління інноваційними програмами і технологіями

 у вищій школі, Інститут вищої освіти,

аспірантка кафедри міжнародної економіки,
a.zaprovodiuk@kneu.edu.ua