Професор Колот Анатолій Михайлович та професор Лопушняк Галина Степанівна взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції Актуальні соціально-економічні проблеми держави і регіонів: антикризова стратегія і сталий розвиток21 Жовтня 2016р.

2-13 жовтня професор Колот Анатолій Михайлович та професор Лопушняк Галина Степанівна взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні соціально-економічні проблеми держави і регіонів: антикризова стратегія і сталий розвиток", яка відбулась  у Вінниці в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Колот А.М. виступив з доповіддю  «Держава і бізнес; новітні тенденції взаємодії та забезпечення стійкого соціально-трудового розвитку». Лопушняк Г.С. презентувала інформацію про стратегічні орієнтири соціальної складової сталого розвитку України.