Вітаємо Анну Данилицьку та Анастасію Ращенко27 Березня 2017р.

Вітаємо Анну Данилицьку та Анастасію Ращенко,
студенток магістратури, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»!

21 березня 2017 року завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2016-2017 навчального року за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці».

У підсумковій науково-практичній конференції Галузева конкурсна комісія, яка працювала у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, заслухала 20 доповідей учасників секції «Управління персоналом та економіка праці», які представляли всю Україну, а саме: Харків, Вінницю, Київ, Полтаву, Львів, Суми, Чернігів, Луцьк, Одесу, Дніпроджержинськ, Чернівці, Миколаїв. Учасники під час конференції виступили з доповідями та презентаціями для захисту результатів власних наукових досліджень.

За результатами конференції Галузева конкурсна комісія нагородила Дипломом І ступеня Конкурсу Данилицьку Анну Петрівну і Ращенко Анастасію Юріївну за дослідження на тему «Трансформація управління персоналом під впливом інформаційно-комунікаційних технологій» (науковий керівник – к.е.н., доц. Василик А.В.).

Кафедра вітає переможця і
дякує науковому керівникові роботи!