29-30 березня 2018 року відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»29 Березня 2018р.

Мета конференції: наукове обґрунтування підходів до розвитку інноваційного підприємництва в Україні, забезпечення економічного зростання та підвищення національної конкурентоспроможності.
Робота конференції планується за такими тематичними напрямами:
1. Сучасні тенденції розвитку інноваційного підприємництва:глобальний та національний вимір.
2. Підприємницьке право та державне стимулювання інноваційного підприємництва.
3. Активізація інноваційного підприємництва в Україні за умов глобальних соціогуманітарних та технологічних викликів.
4. Сучасні напрямки фінансування інновацій малого та середнього бізнесу.
5. Оцінювання економічної, соціальної та екологічної результативності інноваційного підприємництва.
6. Менеджмент інноваційної діяльності: досвід успішних Start-up і підприємців-практиків.
7. Підприємницький потенціал університетів та перспективи розвитку освітніх програм в галузі інноваційного підприємництва.

До участі в конференції запрошуються представники наукової та освітянської спільнот, державних установ, громадських організацій та бізнес-структур.
Під час роботи конференції заплановано обговорення матеріалів учасників конференції у форматі онлайн-форуму.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ - БЕЗКОШТОВНА.
Заявки приймаються до 18 березня 2018 року
Деталі у інформаційному листі >>