ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» прийняв участь у Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра» у м. Кременчук.02 Березня 2018р.

21-23 лютого 2018 року ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» прийняв участь у XVI Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра» у м. Кременчук, яка проводиться під патронатом виконавчого комітету  Кременчуцької міської ради та департаменту освіти виконкому Кременчуцької міської ради. За час проведення виставка стала важливою подією у житті міста, багатьом абітурієнтам вона допомогла визначитися з майбутньою професією. Крім того, випускники місцевих шкіл займають призові місця на всеукраїнських олімпіадах та отримують максимальну кількість балів на ЗНО.
Цього року учасниками виставки були навчальні заклади Києва, Харкова, Полтави, Дніпра, представники закордонних вишів.
Представник ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» А.М. Поплюйко перед цільовою аудиторією виставки – випускниками шкіл, коледжів, студентами та їх батьками, мав змогу презентувати успіхи та досягнення КНЕУ, надати детальну інформацію про його цінності, культуру, факультети та інститути, особливості студентського життя і перспективи працевлаштування після навчання. Значна увага у спілкуванні була приділена інформації про правила прийому до КНЕУ  ім. Вадима Гетьмана у 2018 році та етапи вступної кампанії.
За підсумками виставки ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» був нагороджений дипломом за активну профорієнтаційну роботу на XVI Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра».