26 травня 2017 року в КНЕУ відбувся 10-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України».26 Травня 2017р.

26 травня 2017 року в КНЕУ відбувся 10-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України». Організаторами з’їзду виступили Українська асоціація досконалості та якості, Українська асоціація якості, Український союз промисловців і підприємців, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за участі: Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  Міністерства освіти и науки України та ін.
З’їзд відкрився вітальним словом ректора КНЕУ Лук’яненка Дмитра Григоровича, президента Українського союзу промисловців і підприємців Кінаха Анатолія Кириловича та президента Української асоціації досконалості та якості Калити Петра Яковича.
Організаторів та учасників з’їзду також привітали листами Андрій Парубій, Голова Верховної Ради України та Леон Туссе, Генеральний директор глобальної програми EFQM – Нагорода за досконалість.
В результаті жвавого обговорення досягнень і проблем у сфері якості було вироблено загальнонаціональні підходи щодо суттєвого поліпшення якості продукції та послуг, підвищення ділової досконалості, конкурентоспроможності та соціальної спрямованості українських підприємств і організацій, відчутного покращення життя громадян України.