Вітаємо наших випускників!07 Листопада 2017р.

4 листопада 2017 р. в Інституті бізнес-освіти відбувся 20-й ювілейний випуск магістрів. На урочистій церемонії вручення магістерських дипломів нашим випускникам були присутні керівники магістерських програм, представники професорсько-викладацького корпусу і весь колектив Інституту бізнес-освіти. Зі словами привітання та настановами на майбутнє до випускників звернулися директор Інституту бізнес-освіти проф. Поручник Анатолій Михайлович, керівники магістерських програм: проф. Швиданенко Г.О., проф. Федорченко А.В., проф. Батенко Л.П., проф. Шимон С.В.

Надзвичайно приємно приємно було отримати слова подяки від наших випускників: "Шановні викладачі, працівники, керівництво Університету, шановні випускники! Дозвольте від імені випускників - магістрів Інституту бізнес освіти 2017 року випуску висловити слова вдячності професорсько-викладацькому складу і в цілому Університету за надану можливість провести два плідних, цікавих роки у стінах провідного навчального закладу країни, отримати нові знання, новий фах, перейняти професійний, науковий та просто життєвий досвід від викладачів Університету. Без перебільшення можна сказати, що навчання в Університеті стало для усіх випускників окремою віхою, новим випробуванням, новою сторінкою у їх життєписі, яка була сповнена нових вражень, знайомств, поглядів на економіку та життєві питання філософського плану загалом. Палкі дискусії, якими був сповнений навчальний процес надали можливість вже сформованим, дорослим та самостійним людям різного віку, з різними першою освітою та трудовим шляхом, синхронізувати свої професійні та життєві погляди із науковим поглядами викладачів Університету. Сподіваємось, що викладачам також було цікаво працювати з нами, почути нові думки та позиції практиків, хоча в переважній мірі і початківців, із різних сфер народного господарства та життєдіяльності. Сьогодні отримавши дипломи магістрів, випускники отримали також багатьох нових друзів, як у студентському середовищі так і серед викладачів Університету. Прийшовши в стіни цього навчального закладу і уже маючи за плечима першу вищу освіту, ми маємо за честь сьогодні здобути ще одну «Alma mater»в особі його величності - КНЕУ. Хочемо висловити слова щирої вдячності за розуміння та терпеливе ставлення викладачів під час навчання, палке бажанням передати знання та набутий досвід. Незважаючи на складний, турбулентний час, в якому зараз перебуває наша держава та українське суспільство в цілому, напружений робочий графік студентів-заочників, ми спільними зусиллями все ж дійшли до цього світлого дня у житті кожного випускника. Висловлюємо сердечну подяку та бажаємо усім викладачам та працівникам Університету міцного здоров’я, наснаги і витримки, нових наукових та життєвих звершень, безпосередньої участі в процесах сьогоднішнього реформування країни та державотворення. Університету – успіхів в нелегкій освітній, конкурентній боротьбі, подальшого процвітання та залишення за собою виключно лідируючих освітніх позицій. Всі розуміють, що дуже нелегко сьогодні бути працівником освітньої сфери та науковцем, однак хочеться, щоб усі викладачі не втрачали надії на світле майбутнє та оптимізму, пам’ятали, що саме вони є передовою елітою нашого суспільства та прикладом для наслідування новими поколіннями. Від вашої щоденної, кропіткої праці залежить майбутнє України, яке з часом опиниться у руках ваших вчорашніх студентів та випускників. Зі свого боку хотілося б запевнити, що ми, випускники, докладемо максимум зусиль, щоб ефективно застосувати отриману освіту, професію та знання на благо нашої Батьківщини, будемо з гордістю носити високе звання – випускника Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана! Дякуємо! " ( Александр Гончаренко, випускник ІБО-2017).

Ми щиро вітаємо наших випускників і бажаємо їм втілити отриманні знання й практичні навички в своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей! Ми пишаємося вами й бажаємо вам подальших успіхів!

З повагою до вас, колектив ІБО КНЕУ