Практикум від професіоналів30 Жовтня 2017р.

Шановні студенти та випускники Інституту бізнес-освіти!
Повідомляємо, що в новому, 2017-2018, навчальному році Інститут бізнес-освіти продовжує співпрацю з Міжнародним освітнім центром. В рамках спільного проекту "Практикум від професіоналів" протягом року вам буде запропоновано відвідати ряд освітніх заходів: відкриті лекції, майстер-класи, семінари та тренінги.
Найближчим часом на вас чекатимуть семінар-тренінг та відкрита лекція зарубіжного експерту Уейна Морріса (США).
Семінар-тренінг по написанню резюме проходитиме:
30-31 жовтня з 17:00 до 19:00
2-3 листопада з 18:30 до 20:30
Місце проведення: вул. Шептицького, 22Б, метро Лівобережна
тел. для довідок: (044) 221-4686, (094) 821-4686
На семінар обов'язкова реєстрація: https://goo.gl/forms/2WkoiaRZDFh1Y7zw1
По закінченні семінару є можливість отримати індивідуальну консультацію, тому якщо маєте готове резюме – візьміть із собою! (хто не встигне - отримує можливість записатися на індивідуальну консультацію до Уйена Морріса на вільний час протягом тижня)

2 листопада для студентів відбудеться відкрита лекція Уейена Морріса "The things you must be and do to be a successful entrepreneur" (англійською мовою)
Місце проведення: проспект Перемоги 54/1, головний корпус КНЕУ, а.401. Початок о 14-40. Кількість місць обмежена розмірами аудиторії.
В головному корпусі КНЕУ діє пропускна система, прохання взяти с собою студентський квиток.