Вітаємо команду КНЕУ з Віце-чемпіонством на Національних змаганнях студентських проектів міжнародної організації Enactus!13 Липня 2016р.

Щиро вітаємо з Віце-чемпіонством на національних змаганнях Enactus Ukraine 2016 команду Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у складі Школьного Ігоря, Пасічної Дарини, Бандрівської Ольги, Замідри Ніни, Москаленка Вадима, Драча Сергія та наставника д.е.н., проф. Антонюк Ларису Леонтіївну.

На Національних змаганнях команда КНЕУ представила результати успішної реалізації трьох проектів:

Енергія Трипіллля – проект, який направлений на розробку моделі розвитку регіону через створення туристичного маршруту, що допоможе створити нові робочі місця, підвищити привабливість регіону та покращити інфраструктуру в контексті популяризації Трипільської культури.;

BusinessLab – онлайн-платформа для підприємців з відео-уроками, базою потенційних інвесторів та можливістю отримання консалтингових послуг;

Grow It – інтернет-платформа, яка допомагає фермерам знаходити клієнтів та забезпечує онлайн продаж за попереднім замовленням.

Ми пишаємось вами і бажаємо успіхів у роботі над наступними проектами!