22.06.2018 р. Світлана Олексіївна Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології, та Оксана Миколаївна Поплавська, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці, взяли участь у Національному круглому столі26 Червня 2018р.

22.06.2018 р. Світлана Олексіївна Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології, та Оксана Миколаївна Поплавська, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці, взяли участь у Національному круглому столі в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці.

Серед учасників круглого столу: представники органів виконавчої влади, об’єднань організацій роботодавців та профспілок, секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних і гуманітарних прав, науковці та незалежні експерти.

Сторони соціального діалогу обговорили напрацьований профспілковою стороною аналітичний документ «Як Україні досягти підвищення рівня реальних трудових доходів працюючих громадян?».

Представники сторін, науковці та експерти взяли участь у дискусії щодо реформування законодавства у сфері оплати праці, зокрема встановлення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, індексації заробітної плати, оподаткування трудових доходів. Були обговорені питання колективно-договірного регулювання оплати праці, нелегальної зайнятості, забезпечення об’єктивної диференціації заробітної плати.

Світлана Олексіївна Цимбалюк виступила модератором круглого столу та презентувала власне бачення щодо законодавчих змін в оплаті праці й напрямів удосконалення оплати праці в бюджетній сфері.

Учасники круглого столу також обговорили стан виконання Програми гідної праці МОП для України на період 2016-2019 рр. в частині досягнення гідної оплати праці.

Під час круглого столу було напрацьовано низку конструктивних пропозицій щодо подальших кроків у реформуванні оплати праці.