24 травня 2018 р. студент ФУПСтаП КНЕУ імені Вадима Гетьмана Вабищевіч Іван презентував студентам ІІІ курсу спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» результати участі в семінарах у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія)26 Травня 2018р.

24 травня 2018 р. студент факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Вабищевіч Іван презентував студентам ІІІ курсу спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» результати участі в семінарах у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія), які відбулися в межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET)» з 7 по 20 травня 2018 року.

Студенти мали змогу дізнатися про особливості австрійської системи освіти, зокрема підготовки викладачів професійної освіти та навчання, особливості навчання у Віденському університеті економіки та бізнесу.

#КНЕУ#ФУПСтаП#Еразмус#Erasmus#ITEVET