17 квітня 2018 року в КНЕУ імені Вадима Гетьмана з ініціативи САР факультету управління персоналом, соціології та психології відбулася зустріч студентів і викладачів з народною депутаткою України Оленою Сотник17 Квітня 2018р.

17 квітня 2018 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана з ініціативи студентської академічної ради факультету управління персоналом, соціології та психології відбулася зустріч студентів і викладачів з народною депутаткою України Оленою Сотник.

Пані Олена виклала своє бачення розвитку молодіжної політики в Україні в напрямі створення умов для навчання та роботи молодих людей, загрози щодо міграції молодих людей за кордон, поділилася своїм досвідом у журналістській та юридичній сфері, а також роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, зокрема адаптації українського законодавства до законодавства Європейського Союзу. Студенти мали змогу обговорити актуальні питання соціально-економічного розвитку, судової реформи, зовнішньоекономічної політики та європейської інтеграції України.