Вітаємо Зінченко Ольгу, Козинець Тетяну та Роговську Анастасію03 Травня 2017р.

Вітаємо Зінченко Ольгу та Козинець Тетяну, студентів IV курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» факультету управління персоналом, соціології та психології, які здобули перемогу в номінації «Кадровик майбутнього», а також Роговську Анастасію, яка увійшла до Топ-20, у Всеукраїнському конкурсі «Кадровик року’2016».

Всеукраїнський конкурс «Кадровик року’2016»— щорічний наймасштабніший конкурс у сфері кадрової справи.Цей конкурс удосконалює практичне застосування норм трудового права, ведення кадрового діловодства і сучасні прийоми кадрового менеджменту, оскільки це не лише змагання, а й можливість перевірити себе, підвищити свій професійний рівень та обмінятися досвідом з колегами на форуміпорталу «Всеукраїнська асоціація кадровиків». Це підтвердження високого рівня практичних професійних знань і особистої ефективності.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Кадровик року’2016» відбулася під час проведення VIII Всеукраїнських кадрових зборів 21 квітня 2017 р.

Бажаємо переможцям дальшого професійного зростання та успіху в улюбленій сфері діяльності!