З 6 по 19 листопада 2017 р. студенти факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ імені Вадима Гетьмана взяли участь у семінарах в Університеті Констанц (Німеччина) в межах проекту ErasmusPlus24 Листопада 2017р.

З 6 по 19 листопада 2017 р. студенти факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – Оксана Щур, Марія Герасимова, Аліна Стожок, Владислав Пінчук та Катерина Олійник – взяли участь у семінарах в Університеті Констанц (Німеччина) в межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET)» №574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

Студенти відвідали лекційні та практичні заняття в університеті, а також  професійні школи. Студенти мали змогу вивчити особливості німецької системи освіти, зокрема підготовки викладачів професійної освіти та навчання, поспілкуватися та обмінятися досвідом зі студентами і викладачами Університету Констанц.

Найбільше враження на студентів справили сприятливі умови для навчання – наявність науково-дослідних лабораторій із сучасним обладнанням, величезної бібліотеки, оснащеної комп’ютерами та ноутбуками, яка працює в режимі 24/7 (в якій навіть можна відпочити). У стінах університету панує сприятлива та творча атмосфера, викладачі завжди готові прийти на допомогу.