21 квітня 2017 року у конференц-залі «OLYMPIC HALL» 21 квітня 2017 року відбулася головна подія року у сфері кадрового діловодства та менеджменту — VIII Всеукраїнські кадрові збори03 Травня 2017р.

21 квітня 2017 року у конференц-залі «OLYMPIC HALL» 21 квітня 2017 року відбулася головна подія року у сфері кадрового діловодства та менеджменту — VIII Всеукраїнські кадрові збори. Сотні кадровиків з усіх куточків України зібралися на одному майданчику, щоб обговорити актуальні питання трудового права, кадрової справи та управління персоналом, обмінятися досвідом та поспілкуватися з колегами.

У програмі зборів було розглянуто такі теми:

·          Зміни у відповідальності роботодавця за порушення трудового законодавства

·          Військовий облік на підприємстві, в установі, організації,

·          Звільнення керівного складу. До чого бути готовим власнику

·          Кадри в хмарі: інший підхід до вирішення питань HR

·          Трудові спори: формування нових стандартів регулювання та розв’язання

·          Особливості подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

·          Нове покоління працівників. Виклики для НR-ів

·          Особливості  працевлаштування іноземних громадян та осіб без громадянства. Практичні поради

·          Як мотивувати персонал у різних компаніях залежно від кількості та типу управління

З доповіддю на тему «Найпоширеніші питання щодо заробітної плати. Ключові зміни — 2017 та їх наслідки» виступила Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».