Вітаємо переможців Національних змагань студентських проектів міжнародної організації Enactus!21 Серпня 2014р.

Щиро вітаємо Національного переможця Enactus Ukraine 2014 - команду Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та наставника д.е.н., проф. Антонюк Ларису Леонтіївну.

На Національних змаганнях команда КНЕУ представила результати успішної реалізації трьох проектів:

ILearn – всеукраїнська освітня он-лайн платформа з підготовки дітей з інтернатів та дитячих будинків, а також малозабезпечених сімей до складання Зовнішнього незалежного оцінювання;

Green University – виховання екосвідомості у студентів та викладачів Університету, а також підвищення соціальної відповідальності;

Spark – створення студентської консалтингової компанії, яка надає послуги фізичним та юридичним особам.

Головною подією року в житті організації Enactus є міжнародні змагання – Всесвітній кубок. Найкращі команди зі всіх країн представляють результати реалізації проектів та міжнародні судді визначають чемпіона світу. В цьому році Всесвітній кубок відбудеться в Пекіні, Китай, та збере понад 4000 учасників.

Команда КНЕУ отримала право представляти Україну на Всесвітньому кубку Enactus в жовтні 2014 року. Бажаємо перемоги в Пекіні!