KPMG запрошує на каву з партнером та менеджментом Advisory Department!19 Квітня 2017р.

Реєстрація до 19 квітня 2017 р. включно

Для студентів 4-6 курсів українських ВНЗ, які володіють англійською мовою, вивчають економіку, фінанси або точні науки та цікавляться кар’єрою в КПМГ.

25 квітня, початок о 15-00,у Київському офісі КПМГ в Україні

Ви дізнаєтесяпро:

·         Особливості роботи в групах Corporate Finance; Transaction Services and Restructuring; Risk Consulting та Management Consulting.

·         Про найцікавіші проекти KPMG Advisory в Україні та світі, історіях успіху наших колег.

·         Секрети особистісного та кар’єрного зростання від менеджменту КПМГ.

·         Які знання та компетенції є ключовими при відборі кандидатів в Advisory.

І це ще не все! Після зустрічі всі бажаючі зможуть випробувати свої сили у написанні числового тесту! Успішний результат – вітаємо, ви пройшли перший етап відбору на вакансії для молодих спеціалістів в КПМГ. Не отримали прохідний бал, –  не засмучуйтесь, дамо другий шанс без необхідності чекати цілий рік!

Реєстрацію відкрито до 19 квітня 2017 р. включно!

Поспішайте: кількість місць – обмежена!