Оголошується відбір студентів до команди CFA Investments Research Challenge 2012-201314 Вересня 2012р.

Про CFAIRC:
CFA Investment Research Challenge – міжнародний міжуніверситетський конкурс з інвестиційного аналізу серед команд з найкращих університетів світу на трьох рівнях: Місцевому (Україна), Регіональному (EMEA), Світовому. Змагання передбачають глибоке вивчення цільової публічної компанії, написання звіту та презентації роботи колегії визнаних експертів.

Учасники отримують можливість змагатися з найкращими студентами України, та у разі перемоги - шанс представляти нашу країну на регіональному та світовому фіналах CFA Institute Research Challenge, що відбудуться у Лондоні, Великобританія.

Практика та інтенсивне навчання в галузі аналізу компанії, менторство дипломованого аналітика CFA, інтерв’ю з менеджментом цільової компанії – унікальний досвід, що відкривається перед командами-учасницями протягом семестру.

Команда складається з 3-5 студентів. Мова конкурсу – англійська

Чого ми чекаємо від Вас:
•    4-5 рік навчання
•    вільне володіння англійською мовою
•    знання та можлива практика інвестиційного аналізу (основні підходи в оцінці підприємств, оцінка активів, розрахунок грошових потоків, оцінка ринкової вартості акцій)
•    вміння та навички ефективної презентації
•    ініціативність та цілеспрямованість

Кандидати для відбору в команду мають скласти CV, в якому необхідно вказати:
•    стаж роботи (за наявності)
•    досвід роботи у сферах обліку та аудиту, оцінки активів, інвестиціях та управлінні активами (за наявності)
•    досвід участі в наукових конференціях, конкурсах та інших фахових змаганнях

Відбір у команду:
Конкурсний відбір буде проходити в четвер, 20 вересня, в аудиторії 126. Початок о 13:15. З собою обов’язково мати CV українською мовою в роздрукованому вигляді та підготувати презентацію на тему «Чому буває місячне затемнення?» на 3-4 слайди на 3 хв. англ. мовою. Слайди роздрукувати в 1 екземплярі.

За більш детальною інформацією радимо звертатися за адресою: