Прагнучи відповідати європейським стандартам22 Грудня 2014р.

Як найбільший державний економічний університет в Україні, КНЕУ забезпечує студентів з-за кордону блискучими можливостями отримати освіту в різних сферах, особливо з міжнародної економіки. Українці також отримують переваги від зусиль працівників університету по розбудові міжнародних зв'язків. КНЕУ постійно покращує освітні послуги, які пропонуються в університеті, включаючи англомовні курси і дипломні програми. Гордістю університету серед його інших підрозділів є Науковий парк та Інститут вищої освіти, котрі проводять масштабні дослідження по інноваціях. Ректор і керівники департаментів прагнуть покращувати якість університетської освіти з тим, щоб вона відповідала європейським стандартам. Тож не дивно, що в КНЕУ можна побачити студентів з усього світу.