Лекція PwC з оцінки компанії23 Грудня 2011р.

Наш університет є лідируючим і найбільшим ВУЗом України в економічній сфері, діяльність якого спрямована на формування професійної еліти, здатної вирішувати ключові проблеми економіки України в умовах глобального конкурентного середовища. У зв’язку з цим для нас дуже важливим є питання розвитку партнерських відносин з компаніями-лідерами як на світовому, так і на українському ринку, до яких відноситься і найбільша в світі аудиторсько-консалтингова мережа PricewaterhouseCoopers.

15 грудня 2011 року за запрошенням Інституту вищої освіти Андреас Пфайлі, старший менеджер PwC з консультаційних послуг, провів лекцію на студентів 4-5 курсів, аспірантів та викладачів на тему «Оцінка компанії з акцентом на банківську оцінку». Слухачі змогли ознайомитися з ґрунтовними та корисними доробками компанії з питань визначення справедливої вартості, ставок дисконту підходів до оцінки доходів та розробки оціночної моделі. Лектор пояснив присутнім необхідність проведення такої оцінки та визначив її ключові структурні елементи (вартість акціонерного капіталу, ринкова капіталізація та ін.). З глибокою вдячністю відзначимо, що пан Пфайлі надав професійну оцінку та консультацію стосовно спільної роботи студентів для участі у міжнародному конкурсі інвестиційних проектів.

Ознайомитися з ключовими положеннями лекції:

Підготовано:
Овчаренко А. О.