Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Новини

 • 20 Вересня 2017

  Про посилення антикорупційних заходів в Університеті

  14 вересня 2017 року було затримано асистента кафедри управління персоналом та економіки праці, про що було повідомлено в Facebook прес-секретарем міської прокуратури та висвітлено у ЗМІ.
 • 15 Вересня 2017

  КНЕУ долучається до освіти третього віку!

  14 вересня відбулася унікальна конференція за участі членів Вченої ради
 • 14 Вересня 2017

  Культурна спадщина Києва – запорука креативного розвитку молоді

  Наша культура є тим що дає змогу ідентифікувати себе і знайти власне місце у процесі глобалізації й інтернаціоналізації. Тому важливо для молоді пізнання культурного спадку українського народу, особливо у період національного самоусвідомлення. 
 • 12 Вересня 2017

  Наша випускниця стала сенатором у США!

  Американка українського походження Вікторія Спартц нещодавно перемогла на виборах у сенат штату Індіана. Пані Вікторія випередила шістьох інших кандидатів й змінила на цій престижний посаді сенатора Люка Кенлі, котрий відправляється на пенсію. Посада передбачає її перебування на цій державній службі до 2020 року. 
 • 02 Вересня 2017

  Посвята в першокурсники!

    Першого вересня Київський національний економічний університет відсвяткував урочисту подію - День Знань, а також Посвяту в першокурсники, де були присутні тисячи студентів нашого університету , представники Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України, а також професорсько-викладацький склад нашого університету.
 • 30 Серпня 2017

  Вітання ректорату 1 вересня

  Раді вітати вас з початком нового навчального року в стінах Київського національного економічного університету імені Вадима ГЕТЬМАНА!
 • 23 Серпня 2017

  Привітання від ректорату з річницею Незалежності України

  Шановні колеги! Щиро вітаємо вас з річницею Незалежності України.
 • 21 Серпня 2017

  Студенти КНЕУ пройшли стажування в мережі польських бізнес-інкубаторів та акселераторів

  Розвиток підприємницької екосистеми є одним із головних завдань економічної освіти сьогодення. Саме тому на основі ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 6-го лютого 2017 року відкрився стартап-інкубатор YEP.  
 • 21 Серпня 2017

  Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь

  Нові можливості та переваги безвізового режиму, правила перетину кордону і перебування в ЄС можна дізнатися тут
 • 03 Серпня 2017

  Пишаємось нашими професорами!

  Вітаємо професорський склад кафедри міжнародної економіки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, зокрема, Поручника Анатолія Михайловича, Антонюк Ларису Леонтіївну, та Столярчук Ярославу Михайлівну, які є співавторами книги «Доктрина збалансованого розвитку Україна 2030», яка увійшла в ТОП-5 книг2017 року про успіх і успішних людей.
перша :: 1 2 3 :: Остання