Уся Україна і цивілізований світ на честь 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка 9-10 березня традиційно вшановуватимуть пам’ять українського поета, художника та громадянина Тараса Шевченка цілою низкою урочистих заходів07 Березня 2017р.

Урочистості до 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка
З 9 по 10 березня Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана відзначатиме 203-ю річницю від дня народження видатного українського поета, художника і громадянина Тараса Григоровича Шевченка.
Кафедра української мови та літератури запрошує всіх охочих узяти участь у таких урочистих заходах нашого міста:

1. 9 березня 2017 року о 10.00 - урочисте покладання квітів громадськістю до пам’ятника Тарасові Шевченку
  2. 9-10 березня 2017 року об 11.00 -  безкоштовне відвідування експозицій Національного музею  Тараса Шевченка (Київ, бул. Т.Шевченка, 12)