24 грудня 2015 року відбулось засідання Вищого органу громадського самоврядування університету – Конференції трудового колективу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».04 Січня 2016р.

До  складу  Конференції  було  обрано  389  делегатів,  взяли  участь  у  засіданні  276  делегатів.  Склад  конференції  та  склад  присутніх (у  засіданні  взяли  участь  більше  2/3  делегатів  та  більше  75%  представників  науково-педагогічних  працівників)  на  засіданні  відповідав  вимогам  чинного законодавства.

Конференцією  заслухано  звіт  ректора  Університету  Павленка А.Ф. про  роботу  за  2015  рік.  Звіт  затверджено,  роботу ректора визнано  задовільною.

Затверджено Положення  про вищий орган громадського самоврядування  університету - Конференцію  трудового  колективу.

До  складу  вченої  ради  обрано  виборних  представників  від  науково-педагогічних  працівників  Університету – завідувача  кафедри  банківської  справи, д.е.н. Аржевітіна  Станіслава  Михайловича,  завідувача  кафедри  правового  регулювання  економіки, к.ю.н.  Шимон  Світлану  Іванівну,  виборного  представника  адміністративно-господарського  персоналу,  начальника  юридичного  відділу – Овсяннікову  Тетяну  Василівну.

Конференцією  внесено окремі зміни  до  статуту  Університету.

Прийнято  рішення  вивчити питання створення в університеті  санаторію-профілакторію на базі ліквідованого раніше закладу та внести відповідні  пропозиції  Вченій  раді  Університету.