Пишаємось нашими професорами!03 Серпня 2017р.

Вітаємо професорський склад кафедри міжнародної економіки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, зокрема, Поручника Анатолія Михайловича, Антонюк Ларису Леонтіївну, та Столярчук Ярославу Михайлівну, які є співавторами книги «Доктрина збалансованого розвитку Україна 2030», яка увійшла в ТОП-5 книг 2017 року про успіх і успішних людей.На одній полиці з книгами Джима Коллінза "Величні за власним вибором", Волтера Айзексона "Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію" та Чан Кіма, Рене Моборна з їх "Стратегією блакитного океану" зайняла гідне місце і "Доктрина збалансованого розвитку Україна 2030" видавництва Кальварія! Ми пишаємося цим досягненням!

Основна мета цієї доктрини - продемонструвати шляхи та механізми забезпечення збалансованого економічного розвитку держави в умовах глобалізації, наголошуючи на важливості інноваційного зростання, приділення державою особливої уваги дослідженням та розвитку інтелектуального ресурсу, що є основою людиноцентричної моделі. Саме ці фактори забезпечують глобальне конкурентне лідерство у 21 столітті і сталий економічний розвиток кожної держави.

Анастасія Запроводюк,
провідний фахівець з управління проектами інноваційних технологій
у вищій школі, Інститут вищої освіти,
a.zaprovodiuk@kneu.edu.ua