24-25 травня 2017 року відбувся українсько-німецький науковий симпозіум «ПРОБЛЕМИ ГЛОБАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ФІНАНСОВИХ РИНКІВ»30 Травня 2017р.

24-25 травня 2017 року відбувся  українсько-німецький науковий симпозіум

«ПРОБЛЕМИ ГЛОБАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ФІНАНСОВИХ РИНКІВ»

За ініціативи кафедри міжнародних фінансів та Центру міжнародної академічної мобільності
на честь 25 річниці факультету Міжнародної економіки та менеджменту
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Засідання круглого столу «Формування системи регулювання  фінансових ринків» в перший день роботи симпозіуму розпочалось з привітального слова голови оргкомітету, ректора КНЕУ імені Вадима Гетьмана, доктора економічних наук, профессора Дмитра Лук’яненка та конструктивних настанов і побажань проректора , доктора економічних наук, профессора Віктора Чужикова.
В розгорнутій під час роботи круглого столу дискусії , модераторами якої стали доктор економічних наук, професор Лариса Руденко-Сударєва та кандидат економічних наук , доцент Олександр  Федірко, взяли участь представники вищих органів державної влади, зокрема: голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку  України Тимур  Хромаєв; голова правління Національного депозитарію України   Міндаугас Бакас; член правління Національного депозитарію України  Олексій Тарасенко; член Комісії Нацкомфінпослуг України  Олександр  Залєтов; головний економіст Департаменту банківського нагляду НБУ Олексій Сініцин.

Свої наукові погляди стосовно проблем та перспектив різних секторів фінансового ринку та глобальних проблем його регулювання репрезентували  представники академічної сфери України доктор економічних наук, професор Лариса Руденко-Сударєва, доктор економічних наук, професор Володимир Токар, доктор економічних наук, професор Станіслав Аржевітін, кандидат економічних наук , доцент Олександр  Федірко, кандидат економічних наук , доцент Світлана Ткаленко, кандидат економічних наук , доцент  Тетяна Мусієць; кандидат економічних наук , неалежний банківський експерт Вадим Сирота.

Надзвичайний інтерес викликали інформаційно насичені доповіді  професорів німецького Університету Констанц доктора  Акселя Кінда і доктора Гюнтера Франке, які розгорнули творче обговорення проблем регулювання фінансового сектору і банківської сфери в Европі.

В роботі круглого столу і науково-практичних дискусіях брали активну участь доктор економічних наук, професор Олег Мозговий, доктор економічних наук, професор Станіслав Аржевітін, доктор економічних наук, професор Наталія Савчук, доктор економічних наук, професор Тетяна Фролова, кандидат економічних наук , доцент Микола Бурмака, кандидат економічних наук Олена Лавриненко, кандидат економічних наук , доцент Олексій Субочев, доцент Аділя Баторшина, асистенти та викладачі кафедри міжнародних фінансів Микола Ананьєв, Федір Зінченко, Сергій Прісняк, аспіранти Юлія Шевченко та Олексій Сєнін.

Другий день роботи симпозіуму - Young generation workshop було побудовано за принципом поєднання інтернаціонального  професорського професіоналізму і творчої ідеї нової генерації дослідників.
Професорські читання у першій сесії відзначились участю докторів, професорів з університету Констанц Гюнтера Франке та Акселя Кінда, а також  професора, PhD  Редландс університету Джеральда Грошека.

Головними учасниками дослідницьких дискусій стали студенти 5 курсу магістерської програми «Міжнародний фінансовий менеджмент» Світлана Позняк, Марія Куцевол, Анастасія Бежевець, Алла Марченко,  Есфір Ачеампонг, Ігор Ромасенко, Марія Хілько, які презентували результати власних і командних науково-дослідницьких проектів англійською мовою. Блискуче виступили також Адам Янкола , Таісія Дацюк , Ольга Ніжник,  Ірина Медяна, Юлія Єгорова , Анастасія Саламатіна, Тетяна Клєщенок. Участь у наукових дискусіях такого високого рівня, що мав інтернаціональний характер, стала для магістрантів справжнім фаховим міждисциплінарним тренінгом.

"За висновками присутніх, захід було проведено на високому рівні та розглянуто основні проблеми, що стосувалися теми симпозіуму. Було розкрито різні сторони сучасних викликів щодо глобального регулювання фінансових ринків.
Були надані корисні рекомендації та практичні кроки в реалізації державної політики в регулюванні фінансового ринку на базі міжнародного досвіду.

Гості Симпозіуму  висловили  велику подяку всім організаторам і  учасникам за плідну роботу."