КНЕУ долучається до освіти третього віку!15 Вересня 2017р.

14 вересня відбулася унікальна конференція за участі членів Вченої ради нашого університету та керівництва Міжнародної асоціації університетів третього віку (IAUTA). До головного корпусу КНЕУ завітали президент асоціації – професор з міжнародного туризму та економіки Тулузи-1 Франсуа ВЕЛЛАС (Франція) та директор тренінгової школи в Копенгагені доктор Габріель ВАРТОПЕАНУ (Данія), яких запросила до Києва громадська організація «Асоціація Університетів третього віку «Клепсидра». На зустрічі також були представники кафедри соціології, регіональної економіки і туризму, європейської інтеграції КНЕУ.

Іноземні гості розповіли учасникам конференції про новий європейський формат освітньої діяльності й наголосили, що сьогодні у Європі програми навчання для дорослих людей 50+ набули великої популярності. Продовження навчання після виходу на пенсію стало вже традицією, як і створення осередків для літніх людей. Більше того, європейські університети третього віку тепер об’єднуються в асоціації. Так IAUTA вже налічує більше 14 країн-учасниць, і не тільки з Європи, але й Азії, Африки, Південної Америки. Представники Міжнародної асоціації також торкнулися питання участі у програмах третього віку нашого університету.